️NA EZÉRT SE TEGYÉL SEMMIT A RÁNGATÓZÓ BETEG SZÁJÁBA
️
Mindent elejtett a kezéből, majd földre zuhant és rángatózni kezdett egy turista csoport 30 év körüli tagja, akihez Budapest egyik főterére kérte a mentők segítségét tegnap az idegenvezető. A segélykéréskor még a tapasztalt mentésirányítót is sikerült megizzasztani, addigra ugyanis a többiek már egy útikönyvet erőltettek a görcsölő beteg szájába, miközben erővel próbálták lefogni végtagjait. Végül a kihangosított telefonon keresztül sikerült elérni, hogy ezt ne tegyék. A roham perceken belül lezajlott és bajtársaink is hamar helyszínre értek, majd megvizsgálták a beteget, aki rövidesen magához tért. Kiderült, hogy ismert epilepsziás, de elfelejtette bevenni a gyógyszerét és ilyen estben máskor is előfordult már hasonló görcsroham. A nő apróbb karcolásokkal megúszta az esetet, azonban az állkapcsa és a fogai igencsak megszenvedték a turistakalauzt, így bajtársaink végül stabil állapotban szállíthatták szájsebészetre. Mielőbbi felépülést kívánunk, a mentésben résztvevőknek gratulálunk! 
️
#mentők #veddészreamentőt
/posztok.hu


Szenved a nyomorult 





