Európát sajnos komplett idióták irányítják, aminek a levét mi is megisszuk. Ha ugyanis például Németországban nem lesz gáz és emiatt le kell állítani az ipart, akkor az a nálunk működő német gyárakat,…
Feri elvonási tünetei ismét felerősödtek! 
Szenved a nyomorult 


/posztok.hu








