Le az álhírekkel! 
Tordai Bence szerint le kellene mondanunk az orosz energiahordozókról. A régió legnagyobb olajvállalatának vezérigazgatója szerint azonban ez szembemegy Európa és Magyarország érdekével. Akkor Tordai Bence vajon kinek az érdekében beszél?
/posztok.hu
A szingapúriak is patrióták és konnektivitás pártiak, ezért értik és elismerik a…
️Jól jegyezzük meg, ITT EGY ÚJABB ÜGY, amikor az ellenzék annak szurkol, hogy MINÉL ROSSZABB LEGYEN A MAGYAROKNAK
️
️
A Debreceni Egyetem Siófoki Campusán tett látogatásomon Schmidt Jenő igazgató úr számolt be a fejleményekről:
elsőre a meghirdetett 25 szakból 8 szakon indul képzés, már elegendő hallgatóval –…