A Debreceni Egyetem Siófoki Campusán tett látogatásomon Schmidt Jenő igazgató úr számolt be a fejleményekről:
*
elsőre a meghirdetett 25 szakból 8 szakon indul képzés, már elegendő hallgatóval – ebből is látszik, van rá igény térségünkben
*
1 nappali tagozatos és 7 levelező képzés kezdődik,
* 
a turizmus-vendéglátás és a sport mellett olyan hiányszakmák is indulnak, mint az egészségügyi és az óvodapedagógus képzés.
Az oktatásoknak helyet adó épületrész felújítása a végéhez közeledik, míg az éttermi és szállásfunkciókat magába foglaló rész korszerűsítése előkészítés alatt áll.
💪 Hajrá Siófok, hajrá somogyi fiatalok!
/posztok.hu

️
