Harcosok órája 17. epizód - Szijjártó Péter
Köszönet mindenkinek - a térség településvezetőinek, vállakozóknak, közéleti szereplőknek, művészeknek - aki ott volt, és adományaival támogatta a beregszászi magyar oktatást!
Isten éltesse Magyarországot, Isten éltesse nemzetünket, Isten éltesse, óvja és védje a kárpátaljai magyarokat! 
/posztok.hu
️Jól jegyezzük meg, ITT EGY ÚJABB ÜGY, amikor az ellenzék annak szurkol, hogy MINÉL ROSSZABB LEGYEN A MAGYAROKNAK
️
️
A Debreceni Egyetem Siófoki Campusán tett látogatásomon Schmidt Jenő igazgató úr számolt be a fejleményekről:
elsőre a meghirdetett 25 szakból 8 szakon indul képzés, már elegendő hallgatóval –…
