Hiába na, a semmittevés és a reggel 9.30-as kelés, sokat kivesz az emberből. 
A Fradi szurkolók üzentek a büdös szájú tordainak;
"Te semmirekellő szarházi! Nekünk életfogytig tartó szenvedély, neked életfogytig tartó kínszenvedést."
Hiába na, a semmittevés és a reggel 9.30-as kelés, sokat kivesz az emberből. 
Jó reggelt! 

Jó reggelt Vekkeresek így hétfő hajnalban.
A hétvége híreit elvitte két úgy , ami mellett nem mehetünk el szó nélkül mi sem.
Egyrészt GYF már megint nácizott egyet, most épp a Köztársasági elnököt…
Milyen furcsa, hogy most László Imréék és Osváth Zsolt távozását a közéletből nem követeli egy libsi sem!
Azt mondani, hogy "a legképzettebb embernek kell megkapni egy munkát" mikroagressziót válthat ki, ezért ezt a kijelentést kerülni kell!
Legalábbis a britek legmenőbb egyetemein erre hívták fel a diákok…
Bendegúz megint megmondja a tutit!
🫵Zöldenergia igen, zöld ideológia nem.
️Valóban a zöld beruházásokban rejlik a magyar gazdaság jövője?
A Kávészünet Kötterrel mai vendége Hortay Olivér, a Századvég üzletágvezetője.
️Március 15-én a Cinema City mozik - a kérésünkre - 18:48-kor is tartanak vetítést, ezzel is tisztelegve Petőfi Sándor és a Márciusi Ifjak emléke előtt.
MOST VAGY SOHA! 
Imádni fogjuk ezt a kampányt 
március 15-én 15 órakor az Andrássy úton várja azokat, akik szerint nem mehetnek úgy tovább a dolgok, ahogy eddig. Magyar meg akarja mutatni, hogy szükség van egy friss,…