Milyen furcsa, hogy most László Imréék és Osváth Zsolt távozását a közéletből nem követeli egy libsi sem!
Jó reggelt Vekkeresek így hétfő hajnalban.
A hétvége híreit elvitte két úgy , ami mellett nem mehetünk el szó nélkül mi sem.
Egyrészt GYF már megint nácizott egyet, most épp a Köztársasági elnököt szapulja az apja miatt. S közben persze éppen ő tart kis előadást az őszinteségről.
Másik a Carmina Burana előadás az Operában. A karmester és más előadók szerint szakmaiatlan kavarás megy a háttérben, de valóban "csak" a büféről van szó?
Ti mit gondoltok a két témáról? Beszélgessünk
/posztok.hu





️Valóban a zöld beruházásokban rejlik a magyar gazdaság jövője?
️Március 15-én a Cinema City mozik - a kérésünkre - 18:48-kor is tartanak vetítést, ezzel is tisztelegve Petőfi Sándor és a Márciusi Ifjak emléke előtt.



