Mint arról beszámoltunk, a 3–2-es vendégsikerrel véget érő Real Madrid–Villarreal találkozót követően a fővárosi csapat uruguayi középpályása, Federico Valverde a park...
„Soha nem szítunk erőszakra. Sajnálom a fenyegetéseket, ilyeneket én is kapok...”