Fél évszázadon belül az Egyesült Államok harmadszor sodródott pénzügyi válságba. A legnagyobb nemzeti pénzügyi rendszert és a legfontosabb kulcsvalutát birtokló országtól többet vár a világ. Dobozi…
"Az elmúlt fél évszázadban Amerika majdnem kiszámítható – másfél-két évtizedenkénti – rendszerességgel került pénzügyi válságba." Dobozi István elemzése.