Mindig csak ő nyer 


A halászlé halgombóccal már karácsony első napjára elfogyott, a libamell tegnap, a töltött káposzta és a gyöngytyúkleves pedig ma. A képek nem szenteste készültek. A libasült gondolom kiveri a biztosítékot egy-két, magát gourmet-nek gondolónál, de hát a fiam így szereti: átsütve, magyaros risi e bisi-vel, csemege ubival, ketchup-pel.
Csak hazai alapanyagból dolgoztam. A halakat Fazekas Szabi (Tomajmonostora), a savanyúkáposztát Varga Gábor (Cece), a füstölteket és a disznózsírt Laboncz Márti (Ököritófülpös), a libát Szőke-Tóth Misi (Bócsa), a rizst Varga Laci (Karcag), a gyöngyit és a csigát Kovács Sanyi (Géberjén) barátaim ajándékozták. A nélkülözhetetlen pirospaprika Kiss Csaba bezdáni manufaktúrájából érkezett. A főzéshez és az ünnephez nélkülözhetetlen pálinkával pedig mindegyikük megajándékozott. Köszönet értük!
Mindig csak ő nyer 


Álomotthon!
Megmutatjuk #TupírMamiék hogyan jutottak újszerű családi házhoz.
Ti hol élnétek inkább? Vidéken vagy városban?
Ivett és Gyuszi első gyermeke egy…
Január 1-jétől csökken a szociális hozzájárulási adó mértéke, megszűnik a szakképzési hozzájárulás, csökken a kisvállalati adó, meghosszabbítjuk a kis- és középvállalkozások adókedvezményét.…
Már februárban felhívtuk Karácsony Gergely figyelmét arra, hogy fejezze be a kormány szapulását, és foglalkozzon a városvezetéssel, mert a nyafogás és a kormány hibáztatása nem városvezetés.
👇👇👇…
2021/3
Év végi visszatekintés - még 5️⃣ nap
2021-ben négy földrészre vittük el munkatársaimmal és önkénteseinkkel a magyarok szolidaritásának hírét. Odafordultunk az…
Ez történt Lellén…


Folytatjuk
Biatorbágy,
Budakeszi,
Budajenő!
Ahová hívnak, megyek. Ma Jánoshida. ✌️