Már februárban felhívtuk Karácsony Gergely figyelmét arra, hogy fejezze be a kormány szapulását, és foglalkozzon a városvezetéssel, mert a nyafogás és a kormány hibáztatása nem városvezetés.
👇👇👇…
Már februárban felhívtuk Karácsony Gergely figyelmét arra, hogy fejezze be a kormány szapulását, és foglalkozzon a városvezetéssel, mert a nyafogás és a kormány hibáztatása nem városvezetés.
👇👇👇…
2021/3
Év végi visszatekintés - még 5️⃣ nap
2021-ben négy földrészre vittük el munkatársaimmal és önkénteseinkkel a magyarok szolidaritásának hírét. Odafordultunk az…
Ez történt Lellén…


Folytatjuk
Biatorbágy,
Budakeszi,
Budajenő!
Ahová hívnak, megyek. Ma Jánoshida. ✌️
Ebben az évben az egyik legszebb pillanat számomra az volt, amikor annyian együtt voltunk a Békemeneten. Jó volt találkozni!
Hajrá, Magyarország! Hajrá, magyarok! 
Brüsszel most azt akarja, hogy ne csak az erőműveket büntessük meg, hanem a gépjármű tulajdonosokat és a lakástulajdonosokat is.
Mi ezt ellenezzük, megakadályozzuk a családokat sújtó adó bevezetését!
Naplemente a Duna-kanyarban.