2021/3
2021/3
Év végi visszatekintés - még 5️⃣ nap
2021-ben négy földrészre vittük el munkatársaimmal és önkénteseinkkel a magyarok szolidaritásának hírét. Odafordultunk az…
Ez történt Lellén…


Folytatjuk
Biatorbágy,
Budakeszi,
Budajenő!
Ahová hívnak, megyek. Ma Jánoshida. ✌️
Ebben az évben az egyik legszebb pillanat számomra az volt, amikor annyian együtt voltunk a Békemeneten. Jó volt találkozni!
Hajrá, Magyarország! Hajrá, magyarok! 
Brüsszel most azt akarja, hogy ne csak az erőműveket büntessük meg, hanem a gépjármű tulajdonosokat és a lakástulajdonosokat is.
Mi ezt ellenezzük, megakadályozzuk a családokat sújtó adó bevezetését!
Naplemente a Duna-kanyarban.
Na jó, ez sem rossz a mai nap végén, de most irány Pécs, a havas Mecsek lábához!
️