Akár már egy héten belül tetőzhet a járvány.
Érdemi védettséget csak az oltás jelent!
NEM HISZEM EL
️Napra pontosan egy éve készült ez a fotó, amikor a járvány második hulláma tombolt éppen! Ott a dátum a képen!
Ha akkor valaki azt mondja, hogy egy év elteltével gyakorlatilag ugyanott tartunk majd, biztosan nem hittem volna el neki.
Szombattól - fő szabályként - MEGINT KÖTELEZŐ A MASZK ZÁRT TÉRBEN. Néhány kivétel lesz, ha megjelenik a pontos kormányrendelet, akkor lesz érdemes ezeket tisztázni.
Ennél is nagyobb baj, hogy a külföldről - FŐKÉNT AUSZTRIÁBÓL - érkező friss hírek már valóban aggasztóak:
lezárások, kijárási korlátozás (oltottak és oltatlanok számára), amelyek az előrejelzések szerint legalább 3-4 hétig tartanak majd;
jövő héttől kényszerszünet lesz az iskolákban (egyelőre Salzburg tartományban);
és percenként hangzik el a figyelmeztetés a szakertőktől(?), hogy a tavalyinál is rosszabb lehet a karácsonyi, újévi időszak;
Ugye érezhetem, érezhetjük úgy, hogy SOHA NEM LESZ VÉGE
️
☝️UTÓIRAT: amint tisztázódnak a hazai szabályok és például az osztrák lezárások részletei, írok majd egy pontos összefoglalót, hogy mire készüljünk a következő hetekben…
Akár már egy héten belül tetőzhet a járvány.
Érdemi védettséget csak az oltás jelent!
A maszkviselési kötelezettség zárt térben, szombaton lép hatályba, tehát péntek éjféltől szombat az első nap, amikor ez kötelező. Ennek megfelelően korábban már döntöttünk arról, hogy tömegközlekedési…
Rendkívüli bejelentés: a kormány döntött. 100 milliárd forintos keretösszeggel folytatjuk a Technológiaváltó támogatási programot a magyar vállalkozások megerősítéséért. A támogatási program…
Visszatér a maszkhasználat a belső tereken, a harmadik oltás is kötelező az egészségügyben: újabb intézkedések a járvány megfékezésére.
A maszkviselési kötelezettség zárt térben, szombaton lép hatályba.
Részletek a videóban.
Már online is kitölthető a Stop, Gyurcsány! Stop, Márki-Zay! petíció.
Itt az ideje lépni és kitölteni az online nyomtatványt, hiszen Gyurcsány és Márki-Zay már bizonyították: többek között eltörölnék…
A Kormány döntött:
Szombattól zárt térben ismételten kötelező
a maszkhasználat. 
Ma újabb csoportok érkeztek a megújult Csillagerődbe.
Mert ezt a csodát mindenkinek látnia kell!
A hazai hústermelés több mint harmadát adó magyar sertéstartóknak soha nem látott nehézségekkel kell szembenézniük. 
Éppen ezért minden lehetséges eszközzel támogatjuk az ágazat szereplőit
️A Top Agrár…
Egy nagy ugrással Debrecenből már Szarajevóban
Zoran Tegeltijával, Bosznia-Hercegovina miniszterelnökével kezdünk.