A hazai hústermelés több mint harmadát adó magyar sertéstartóknak soha nem látott nehézségekkel kell szembenézniük. 
Éppen ezért minden lehetséges eszközzel támogatjuk az ágazat szereplőit
️A Top Agrár…
A hazai hústermelés több mint harmadát adó magyar sertéstartóknak soha nem látott nehézségekkel kell szembenézniük. 
Éppen ezért minden lehetséges eszközzel támogatjuk az ágazat szereplőit
️A Top Agrár…
Egy nagy ugrással Debrecenből már Szarajevóban
Zoran Tegeltijával, Bosznia-Hercegovina miniszterelnökével kezdünk.
Visszatér a maszkhasználat a belső tereken, a harmadik oltás is kötelező az egészségügyben: újabb intézkedések a járvány megfékezésére.
A Kormány döntött:
Szombattól zárt térben ismételten kötelező a
maszkhasználat. 
Péntek éjféltől kötelező lesz zárt térben a maszkviselés az ország egész területén.
Szombattól kötelező a maszk viselése a zárt terekben!
Szombattól zárt térben ismételten kötelezővé tesszük a maszkhasználatot.
Vegye fel az oltást, aki még nem tette meg. Vigyázzunk magunkra!
Új intézkedések 
Épül , szépül Lipót is. Már csak rossz emlék a kátyú…
Kormányinfó (2021. november 18.)