Egy nagy ugrással Debrecenből már Szarajevóban
Zoran Tegeltijával, Bosznia-Hercegovina miniszterelnökével kezdünk.
A hazai hústermelés több mint harmadát adó magyar sertéstartóknak soha nem látott nehézségekkel kell szembenézniük. 
Éppen ezért minden lehetséges eszközzel támogatjuk az ágazat szereplőit
️A Top Agrár Magazinnak adott interjúban a mezőgazdaság és élelmiszer megújítása, a gazdaságátadás kérdése, illetve a környezetünk megóvása is szóba került.
Ne feledjük, az új Közös Agrárpolitikával bevezetésre kerülő új zöld követelmények végrehajtásával az agrárium megfelelő mértékben járul hozzá a zöld átmenethez.
️
Egy nagy ugrással Debrecenből már Szarajevóban
Zoran Tegeltijával, Bosznia-Hercegovina miniszterelnökével kezdünk.
Visszatér a maszkhasználat a belső tereken, a harmadik oltás is kötelező az egészségügyben: újabb intézkedések a járvány megfékezésére.
A Kormány döntött:
Szombattól zárt térben ismételten kötelező a
maszkhasználat. 
Péntek éjféltől kötelező lesz zárt térben a maszkviselés az ország egész területén.
Szombattól kötelező a maszk viselése a zárt terekben!
Szombattól zárt térben ismételten kötelezővé tesszük a maszkhasználatot.
Vegye fel az oltást, aki még nem tette meg. Vigyázzunk magunkra!
Új intézkedések 
Épül , szépül Lipót is. Már csak rossz emlék a kátyú…
Kormányinfó (2021. november 18.)
Kormányinfó
Kormányinfó (2021. november 18.)
Gulyás Gergely bejelentette:
"A maszkviselési kötelezettség zárt térben, szombaton lép hatályba, tehát péntek éjféltől szombat az első nap, amikor ez kötelező. Ennek megfelelően korábban már…