a kőbalos elemző szerint is apuka volt ma jobb
Orbán Viktor ünnepi beszédének egyik legfontosabb mondata: Nem fogunk meghalni Ukrajnáért, de élni fogunk Magyarországért. 💪 
a kőbalos elemző szerint is apuka volt ma jobb
hatalmas lyukak a tömegben, írta meg a 24.hu Magyar Péter beszéde közben
Jámbor András szerint TÖBBEN voltak Magyar Péter menetén, mint a Békemeneten

ÓRIÁSIT mentünk az eddigi LEGNAGYOBB BÉKEMENETEN!
️
Kétszer annyian voltunk a Békemeneten, mint a Tisza háborús menetén. Köszönjük!
Még ebben is sikertelen!
Peti hazudhat amit akar, a Hősök tere sem telt meg! A képek nem csalnak! Számháborúba nem is megyek bele hiszen akinek van szeme az lát. Nem is tudom mennyiszer többen voltunk!
️ A tiszások pedig azt…
A legnagyobb békemenet élőben!
Taroltunk!
💪 Győzni fogunk!