A legnagyobb békemenet élőben!
Peti hazudhat amit akar, a Hősök tere sem telt meg! A képek nem csalnak! Számháborúba nem is megyek bele hiszen akinek van szeme az lát. Nem is tudom mennyiszer többen voltunk!
️ A tiszások pedig azt mondanak amit akarnak. Ők a szemüknek sem hisznek. Különösen akkor nem ha már a számháborúkban is veszítenek.
Forrás: Deák Dániel facebook oldala.
/posztok.hu
Taroltunk!
Peti agya le fogja dobni az ékszíjat!
Róna Dániel (21 Kutatóközpont) és Bíró-Nagy András – mindketten balos elemzők – nem tudták elmondani hogy pontosan ki is nyerte a mai napot…
Ez édeskevés lesz. 
️

Részlet a 