
Jámbor András szerint TÖBBEN voltak Magyar Péter menetén, mint a Békemeneten

ÓRIÁSIT mentünk az eddigi LEGNAGYOBB BÉKEMENETEN!
️
Kétszer annyian voltunk a Békemeneten, mint a Tisza háborús menetén. Köszönjük!
Még ebben is sikertelen!
Peti hazudhat amit akar, a Hősök tere sem telt meg! A képek nem csalnak! Számháborúba nem is megyek bele hiszen akinek van szeme az lát. Nem is tudom mennyiszer többen voltunk!
️ A tiszások pedig azt…
A legnagyobb békemenet élőben!
Taroltunk!
💪 Győzni fogunk!
Peti agya le fogja dobni az ékszíjat!
Róna Dániel (21 Kutatóközpont) és Bíró-Nagy András – mindketten balos elemzők – nem tudták elmondani hogy pontosan ki is nyerte a mai napot…
Nyugi! Segítettem…
Peti!
Ez édeskevés lesz.
17:04-kor keszült ez a kép. 35000-en vagytok rajta.
Ez tudod mit jelent, ugye? Áprilisban véged van!
️
️
️