Kicsi Peti nagyon támadja a VOKS 2025-öt, mert sikeres!
Fáj neki. Nem is baj. A brüsszeli gazdáinak is fog.
☝️ 854 település fizet szolidaritási hozzájárulást. Csak Karácsony olyan ügyetlen, hogy nem bírja kifizetni. Nézd meg és oszd meg kérlek, mert erről nem sokan beszélnek. Köszi. #demokrácia
/posztok.hu
Nem az EU-val, hanem a vezetésével van baj
Az orosz energia tiltása miatt kártértést fizethetnének a tagállamok

❤️




