Mint azt a közlekedők tapasztalták, kettős csőtörés miatti munkálatok lassítják a forgalmat a budakeszi úton. Telefonon egyeztettem a Fővárosi Vízművek vezetőjével, arra kértem, hogy a javítást a lehető leggyorsabban fejezzék be, hogy az úttest teljes szélességében mielőbb használható legyen. Vezérigazgató úr azt mondta, hogy - amennyiben nem esik az eső - holnap be tudják fejezni a munkát. Köszönöm a Budakeszin és a környékben élők megértését és türelmét és Vezérigazgató úr együttműködését!
Újra nemzeti konzultációt indítunk, ahol a magyar emberek elmondhatják a véleményüket: egyetértenek-e a szankciókkal, támogatják-e újabb szankciók bevezetését vagy sem?
A mostani energiaellátási válság Európában jelentősen növeli a nukleáris kapacitások jelentőségét. A nukleáris energia kapacitások segítenek abban, hogy az adott ország meg tudja védeni magát a…