Miniszterelnök úr felszólalásával kezdődött meg az őszi ülésszak.
Újra nemzeti konzultációt indítunk, ahol a magyar emberek elmondhatják a véleményüket: egyetértenek-e a szankciókkal, támogatják-e újabb szankciók bevezetését vagy sem?
Miniszterelnök úr felszólalásával kezdődött meg az őszi ülésszak.
Európában egyedüliként megkérdezzük az emberek véleményét a szankciókról. Ezért van szükség nemzeti konzultációra.
Varju László Gyurcsány "árnyékkormányában" a "rezsiemelés védelme érdekében" tett javaslatot.
Szóval, ezek szerint rezsit akarnak emelni, mint mindig. 🤷🏻
Már volt olyan, hogy Gyurcsányék úgy tettek, mintha kormányoztak volna.
Nemzeti konzultációt indítunk.
A magyarok lesznek az elsők, akik elmondhatják a véleményüket a szankciókról.
A mostani energiaellátási válság Európában jelentősen növeli a nukleáris kapacitások jelentőségét. A nukleáris energia kapacitások segítenek abban, hogy az adott ország meg tudja védeni magát a…
Megkezdődött a Parlament őszi ülésszaka: A kormány a béke, az ellenzék a háború mellett.
Nemzeti konzultációt indítunk az uniós szankciókról, amelyek az energiaválságot okozzák.
🤝🇮🇹 Orbán Viktor levélben gratulált Giorgia Meloni olasz miniszterelnök-jelöltnek pártja választásokon elért eredményéért.
A magyar miniszterelnök a Fratelli d'Italia párt sikerét azon konzervatív-…
A családtámogatások körét tovább szélesítjük jövőre.
A családtámogatások körét tovább szélesítjük jövőre.