Újra nemzeti konzultációt indítunk, ahol a magyar emberek elmondhatják a véleményüket: egyetértenek-e a szankciókkal, támogatják-e újabb szankciók bevezetését vagy sem?
🤝🇮
Orbán Viktor levelet írt Giorgia Meloni olasz miniszterelnök-jelöltnek:
„A Fratelli d'Italia párt sikere azon konzervatív-keresztény értékeknek a győzelme, amelyek együttműködésünk és barátságunk alapját is képezik.
Ilyen kihívásokkal teli időszakban a kiszámítható partnerségek jelentősége különösen felértékelődik.”
Orbán Viktor Matteo Salvinivel, a Lega vezetőjével és Silvio Berlusconival, a Forza Italia elnökével is kapcsolatba lépett, mindkettejüknek gratulált az olasz jobboldali pártok választási győzelméhez, és köszönetet mondott nekik az eddigi barátságért és együttműködésért.
/posztok.hu




