A tiszások hallgatnak a Marci bácsi-ügyről! A felvételen Kiss Máté látható, aki tiszás képviselő a parlamentben.
TISZTÍTÓTÜZET, MOST! LOBBANJON LÁNGRA A JOGÁLLAMI AKADÉKOSKODÁS! 


Rendszerváltó vértestvéreim! 

LÁNGOL A SZÍVEM! PERZSEL A LELKEM! OLYAN POLITIKAI HŐHULLÁM FUTOTT VÉGIG RAJTAM A KEDVES VEZETŐ MAI BEJELENTÉSÉT HALLVA, HOGY A NAPOK ÓTA TARTÓ HŐSÉGRIADÓ EGY HŰVÖS TAVASZI SZELLŐNEK TŰNT MELLETTEM. 

A ma bemutatott TISZTÍTÓTŰZ MŰVELET már önmagában egy mestermű. "TISZTÍTÓTŰZ" - hát van ennél filmszerűbb, drámaibb, monumentálisabb elnevezés? Úgy hangzik, mintha egyszerre lenne egy szupertitkos katonai hadművelet, egy katasztrófafilmes trilógia utolsó része, és egy szappanoperába oltott Sylvester Stallone-film forgatókönyvének csúcspontja. 


Ezt imádom Kedves Vezetőben!!! Ő soha nem egyszerűen politizál. Ő rendez. Ő komponál. Ő koreografál. Míg mások unalmas sajtótájékoztatókat tartanak, addig ő minden héten előáll egy új évaddal. Már azt hinnéd, hogy nem lehet fokozni a történetet, de aztán előhúz valamit a kalapból, amitől még a legedzettebb rendszerváltó is könnyes szemmel kapaszkodik a radiátorba. 

És mint megrögzött demokrata, alkotmányos fundamentalista és a fékek-ellensúlyok megszállott híve, teljes mértékben támogatom, hogy a SZINISZTERELNÖK egy lángszóróval írt alkotmánymódosítás keretében nekimenjen minden olyan intézménynek, amely akár egyetlen másodpercig is akadályozhatja a történelmet. 


Hiszen mi lehetne demokratikusabb annál, mint amikor a népakarat olyan erővel tör előre, hogy a közjogi méltóságoknak még a névtáblája is megolvad tőle? 


És beszéljünk a bukott narancsosokról! Megremegett a kezem a felszólalás azon pontján, amikor a Kedves Vezető maffiahálózatként beszélt róluk. Én teljesen elérzékenyültem. Bár őszintén szólva én még ennél is költőibb lettem volna. Én minimum egy vulkán gyomrában tenyésztett, dzsihadista összeesküvőként hivatkoztam volna rájuk. De a Kedves Vezető mindig elegánsabb nálam.
🤌🔥
És ez a különbség közte és köztünk. Mi csak nézzük a filmet. Ő írja a forgatókönyvet!
Mi csak tapsolunk. Ő már a következő felvonást rendezi. 

Mi azt hisszük, hogy elértük a csúcspontot. Ő pedig elővesz még egy lángszórót. 


ÁRADJON A TISZTÍTÓTŰZ!!! 


ÁRADJON A POLITIKAI FILMSZÍNHÁZ!!! 

ÁRADJON A KOREOGRAFÁLT KATARZIS!!! 


ÉS ÁRADJON OLYAN ERŐVEL A RENDSZERVÁLTÁS, HOGY A TÖRTÉNELEMKÖNYVEK KÜLÖN FEJEZETBEN TÁRGYALJÁK MAJD A „TISZTÍTÓTŰZ-KORSZAKOT”!!! 



/posztok.hu

️

️
️„A Fidesz felszólítja a kormányfőt, illetve a mögötte álló parlamenti többséget, hogy a Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és a félelemkeltést hagyják abba, és térjenek vissza a Magyarországhoz…




