Minden idők legaljasabb és legalkalmatlanabb kormánya a miénk.
Ezt még egy közép-afrikai országban sem lehetne megtenni, Európában pedig nemcsak szégyen, hanem egyenesen bűn.
Meddig tűrjük még?
Minden idők legaljasabb és legalkalmatlanabb kormánya a miénk.
Ezt még egy közép-afrikai országban sem lehetne megtenni, Európában pedig nemcsak szégyen, hanem egyenesen bűn.
Meddig tűrjük még?
A mai napon az egész ország végérvényesen megtudhatta és megláthatta, hogy „a miniszterelnöknek elment az esze" (Havasi Bertalan)
meggyőződésem, hogy az argentin-osztrákon néhány másod- és harmadgeneráció óta argentin titkon osztrák mezt vesz fel
️Balla György kőkemény volt!
Otthon édes otthon 
rend a lelke mindennek
hajrá Patrióták 
❤️ #nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység…
"Dárt Véder" klinikai eset!
Mai nap végleg bebizonyította számomra! Mindenkinek volt egy izgága nagypofajú osztálytársa aki 1percig nem tudta befogni a POFÁJÁT!?!?
Máglyára vetett jövő – A tehetetlen kormányfő Savonarola jelmezében
A Parlamentben bejelentett, hangzatos nevű „Tisztítótűz művelet” nem más, mint a nettó kormányzati tehetetlenség leplezése. Amikor…
K.O.
Gratulálok Takács Péter, szép volt!
Takács Péter válasza Magyar Péternek
Radnai Márk idegben, már a parlamentben is illegális dohánytermékkel járkál.