️Balla György kőkemény volt!
meggyőződésem, hogy az argentin-osztrákon néhány másod- és harmadgeneráció óta argentin titkon osztrák mezt vesz fel
️Balla György kőkemény volt!
Otthon édes otthon 
rend a lelke mindennek
hajrá Patrióták 
❤️ #nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység…
"Dárt Véder" klinikai eset!
Mai nap végleg bebizonyította számomra! Mindenkinek volt egy izgága nagypofajú osztálytársa aki 1percig nem tudta befogni a POFÁJÁT!?!?
Máglyára vetett jövő – A tehetetlen kormányfő Savonarola jelmezében
A Parlamentben bejelentett, hangzatos nevű „Tisztítótűz művelet” nem más, mint a nettó kormányzati tehetetlenség leplezése. Amikor…
K.O.
Gratulálok Takács Péter, szép volt!
Takács Péter válasza Magyar Péternek
Radnai Márk idegben, már a parlamentben is illegális dohánytermékkel járkál.
Az a végtelen szerénység!
Így kell ezt! Takács Péter adott a nagyúrnak! 

Havasi Bertalan: Ma az egész ország végérvényesen megláthatta, hogy a miniszterelnöknek elment az esze!