A közjogi barkácsolás és a bosszúállás mellett vajon mikor lesz ideje a miniszterelnöknek és csapatának valódi geopolitikai és gazdasági kérdésekkel foglalkoznia? Csak egyet mondok, hátha eljut az illetékesekhez: ha minden beruházást és vállalkozástámogatást leállítanak, akkor miből lesz majd növekedés?

️„A Fidesz felszólítja a kormányfőt, illetve a mögötte álló parlamenti többséget, hogy a Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és a félelemkeltést hagyják abba, és térjenek vissza a Magyarországhoz…

Havasi rövidre zárta a történetet: “Ma az egész ország végérvényesen megtudhatta, megláthatta, hogy a miniszterelnöknek elment az esze. Ennek jelei már eddig is sokakat aggasztottak, de ma bizonyossá…

Minden idők legaljasabb és legalkalmatlanabb kormánya a miénk.

Ezt még egy közép-afrikai országban sem lehetne megtenni, Európában pedig nemcsak szégyen, hanem egyenesen bűn.

Meddig tűrjük még?

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média