Az egekbe szökő infláció miatt aggódnak leginkább az amerikai választópolgárok – derült ki a Fox News hírcsatornának a félidős választások napján közzétett felméréséből.
Az elnök kampánykörútján igyekezett elbagatellizálni az amerikaiak döntő többségét foglalkoztató kérdést.