Önök mit szólnának ahhoz, ha egyik reggel felkelnének és nem éreznék, hogy odaégett a pirítós vagy a hétvégi gőzölgő húslevesnek nem lenne se íze, se aromája?! Pedig bizony ez egy valós probléma. Egyre többen fordulnak orvoshoz azért, mert a koronavírusból felépülve egyál...
Egyre többen fordulnak orvoshoz azért, mert a koronavírusból felépülve egyáltalán nem éreznek szagokat, illatokat. Vagy ha igen, akkor azt is torzan...