Trianon ma is fáj minden magyarnak – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a Béke – A nemzetek felett című dokumentum-játékfilm keddi budapesti díszbemutatóján. Kiemelte: Trianon óta immáron a negyedik generációja nő fel egy több mint ezeréves nem...
Gulyás: meg kell törni Trianon átkát. Azt az átkot, amely egyszerre sújt bennünket, magyarokat és egész Közép-Európát. #pestisracokponthu
/posztok.hu








