️ Madárcsicsergős pénteket Vekkeresek, hogy aludtatok? Annyi minden történt tegnap, hogy a megírásához kell még egy káve
Addig is egy gondolat reggelre ami ébredéskor jutott eszembe:
Pollo Laszlo:
#MP1G-t nem véletlenül támogatták külföldről a multik. Miniszterelnökként őket segíti minden intézkedése. A hazai KKV-k egyik támogatása volt a 3%-os hitel, amit az Orbán kormány tett lehetővé. Most ezt szüntetik meg. Mondom én, hogy cudar idők jönnek a hazai vállalkozásokra! Hiába örültek a változásnak egyesek, csak rosszabb, sokkal rosszabb lesz a helyzetük!
️ Madárcsicsergős pénteket Vekkeresek, hogy aludtatok? Annyi minden történt tegnap, hogy a megírásához kell még egy káve
Addig is egy gondolat reggelre ami ébredéskor jutott eszembe:
Közben meg Peti ideges Brüsszelben.…
Brékó van
️ Pottyondi Edina nyomta fel Bede Zsoltot......
Mit szóltok hogy Lannert Judit oktatási miniszter felvetette a 20 perces tanórák ötletét? 
Ezekből egy is sok, nemhogy három 🤦😅
Mondjuk 2,5 milláért én is égetném magam... 
Jól fizet a Marci?
A javitóintézetes Bangó Sándor Dubajban, miután "nem kapott semmilyen pénzt" 
Most úgy tűnik, hogy valamiért nem fontos 
Kemény dolgok ezek! Most érek haza Székesfehérvárról. Holnap reggeli KV téma kemény lesz! Jó éjszakát kívánok mindenkinek
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország…
Ursulának Puszi, Zelenszkijnek pacsi. Csupa "sikeres" politikus! 