Kemény dolgok ezek! Most érek haza Székesfehérvárról. Holnap reggeli KV téma kemény lesz! Jó éjszakát kívánok mindenkinek
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország…
Most úgy tűnik, hogy valamiért nem fontos 
/posztok.hu



️
tt rengeteg embert azért, hogy rosszabb helyzetből induljon, mint volt
️Ursula és Zelenszkij is nagyon örült Magyar Péternek az EU-csúcson: ő már támogatja az ukrán EU-tagságot és a fegyverek finanszírozását!