Ursulának Puszi, Zelenszkijnek pacsi. Csupa "sikeres" politikus! 
Kemény dolgok ezek! Most érek haza Székesfehérvárról. Holnap reggeli KV téma kemény lesz! Jó éjszakát kívánok mindenkinek
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők #hello #isten #haza #család #LiveOutlandish #duett #news #balaton #foryoupage #baja #siófok #erdély #munka #momentum #WAR
/posztok.hu


️
tt rengeteg embert azért, hogy rosszabb helyzetből induljon, mint volt
️Ursula és Zelenszkij is nagyon örült Magyar Péternek az EU-csúcson: ő már támogatja az ukrán EU-tagságot és a fegyverek finanszírozását!