A multifunkciós létesítmény projektjében az Épkar Zrt. és a Nyír-Wetland Generál Zrt. konzorciuma jelenleg a stadion és a mellette épülő sportközpont szerkezetét építi, illetve összetett közműkiváltási munkákat is végeznek.

A Nemzeti stadionfejlesztési programban a régi, - már az 1950-es években is elavult technológiával felépült – stadion elbontását követően 8150 férőhelyes létesítményt alakítanak ki.

#Épkar #NyíregyháziStadion #Nyíregyháza #stadionépítés #magyarépítők #regon

️ EKÖZBEN A MENTŐPALOTÁBAN
Ma délelőtt személyesen kérte bajtársaink segítségét a Központi Mentőállomáson az a 15 éves angol fiú, aki családjával érkezett a fővárosba, hogy együtt megnézzék a Forma1…

Ilyen egy tipikus baloldali kormány: hogy tehermentesítsék a gázimportőr CÉGEKET, a németek bevezetnek egy gázpótdíjat, amit a lakosság a rekordmagas energiaárak FELETT FIZET! Ez évente 1000 euró is…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média