A Nemzeti stadionfejlesztési programban a régi, - már az 1950-es években is elavult technológiával felépült – stadion elbontását követően 8150 férőhelyes létesítményt alakítanak ki.
#Épkar #NyíregyháziStadion #Nyíregyháza #stadionépítés #magyarépítők #regon
/posztok.hu
️ EKÖZBEN A MENTŐPALOTÁBAN






Újabb győztes pozsonyi csata!
Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!
️
