️ EKÖZBEN A MENTŐPALOTÁBAN
Ma délelőtt személyesen kérte bajtársaink segítségét a Központi Mentőállomáson az a 15 éves angol fiú, aki családjával érkezett a fővárosba, hogy együtt megnézzék a Forma1 Magyar Nagydíjat. Reggeli után azonban a fiatal turista egy összetört pohár szilánkjába lépett szállásukon, ami nagy sebet ejtett a lábán. A sérült és szülei az állomás közelében szálltak meg így rögtön az életmentőkhöz siettek, ahol azonnal leültették a fiút és megvizsgálták a mély vágást a talpán, miközben igyekeztek megnyugtatni az aggódó édesanyát. Bajtársaink helyszíni ellátást követően végül stabil állapotban szállíthatták kórházba a sérültet, ahol összevarrták a sebet. Búcsúzáskor az angol család magyarul is megköszönte a mentők munkáját, majd sok sikert és eseménytelen szolgálatot kívántak. Mielőbbi felépülést kívánunk, a mentésben résztvevőknek gratulálunk!️🇭#mentők #veddészreamentőt

Ilyen egy tipikus baloldali kormány: hogy tehermentesítsék a gázimportőr CÉGEKET, a németek bevezetnek egy gázpótdíjat, amit a lakosság a rekordmagas energiaárak FELETT FIZET! Ez évente 1000 euró is…

A lényeglátó baloldali influenszer, Pottyondy Edina bánatos: gyorsan kifulladtak a baloldali tüntetések, amelyeken eleve csak nagyon kevesen vettek részt…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média