️ EKÖZBEN A MENTŐPALOTÁBAN
️
Ma délelőtt személyesen kérte bajtársaink segítségét a Központi Mentőállomáson az a 15 éves angol fiú, aki családjával érkezett a fővárosba, hogy együtt megnézzék a Forma1 Magyar Nagydíjat. Reggeli után azonban a fiatal turista egy összetört pohár szilánkjába lépett szállásukon, ami nagy sebet ejtett a lábán. A sérült és szülei az állomás közelében szálltak meg így rögtön az életmentőkhöz siettek, ahol azonnal leültették a fiút és megvizsgálták a mély vágást a talpán, miközben igyekeztek megnyugtatni az aggódó édesanyát. Bajtársaink helyszíni ellátást követően végül stabil állapotban szállíthatták kórházba a sérültet, ahol összevarrták a sebet. Búcsúzáskor az angol család magyarul is megköszönte a mentők munkáját, majd sok sikert és eseménytelen szolgálatot kívántak. Mielőbbi felépülést kívánunk, a mentésben résztvevőknek gratulálunk!
️🇭#mentők #veddészreamentőt
/posztok.hu





Újabb győztes pozsonyi csata!
️



A lényeglátó baloldali influenszer, Pottyondy Edina bánatos: gyorsan kifulladtak a baloldali tüntetések, amelyeken eleve csak nagyon kevesen vettek részt…