Hivatalos: technikai recesszióban az USA!

Ilyen egy tipikus baloldali kormány: hogy tehermentesítsék a gázimportőr CÉGEKET, a németek bevezetnek egy gázpótdíjat, amit a lakosság a rekordmagas energiaárak FELETT FIZET! Ez évente 1000 euró is lehet!
Megismétlem: EZ CSAK a számlákon FELÜL FIZETENDŐ PLUSZ TEHER!
Nos, ez a különbség kormány és kormány között. Amíg a jobboldali magyar kormány az elhibázott brüsszeli szankciók ellenére is megvédi a rezsicsökkentést, addig a baloldali német kormány plusz terheket rak az emberekre.
Egy pillanatra se kételkedjünk: ha itthon a baloldal kormányozna UGYANÚGY járnánk, mint a németek!
/posztok.hu
A lényeglátó baloldali influenszer, Pottyondy Edina bánatos: gyorsan kifulladtak a baloldali tüntetések, amelyeken eleve csak nagyon kevesen vettek részt…
️1 hét és startol a 



-Ukrán
háború, akkor csak akkora marad Ukrajna területe, hogy az utolsónak maradó Zelenszkijt, csak állva tudják majd eltemetni"!
Ez egyenes beszéd - Izraeli politikus: aki Orbán tusványosi beszédét antiszemitának nevezi az egy idióta. Tamir Wertzberger, az izraeli Likud külügyi koordinátora szerint a magyar kormányfő a muszlim…