💪 Mi túléltük a kommunizmust és túl fogjuk élni a nyílt társadalom új zsarnokságát is - mondtam a washingtoni CPAC közönsége előtt.
Az Arany János utcai állomáson Kányádi Sándor padján is meg lehet pihenni.
#SWITELELSKY #M3 #metrófelújítás #BKV #Budapest #AranyJánosutca #Nyugatipályaudvar #magyarépítők #regon
/posztok.hu


lengyel nagykövet: - ha ukrajna nehéz helyzetbe kerül, belépünk a háborúba.
️ nyilván bevonulnának és területeket csatolnának el.
úgymond barátilag, segítségből.
️ az integráció működik, kár, hogy továbbmentek!