Nagyon fontosnak tartom a közvetlen kapcsolattartást a választókerületem lakóival!☝️
A NATO-főtitkár, volt holland miniszterelnök, végleg elkötelezte magát a háború mellett: európai csapatokat, katonai repülőket és hajókat ígért Ukrajnának!
Mark Rutte kijevi beszéde egyértelművé tette, hogy Brüsszelben nem a békét keresik, hanem a háború folytatását tervezik. A NATO-főtitkár szavai – „csapatok a földön, repülőgépek a levegőben, hajók a Fekete-tengeren” – azt jelentik, hogy európai katonákat és fegyvereket küldenének a frontra, ami beláthatatlan veszélybe sodorná az egész kontinenst. Ez a háborús elköteleződés nem a NATO-tagállamok polgárainak, hanem kizárólag Ukrajna érdekeit szolgálja, amihez a brüsszeli elit és a Tisza Párt is csatlakozott. Nem véletlen, hogy Rutte ugyanazzal a „Slava Ukraini!” felkiáltással zárta beszédét, amivel a Tisza Párt külügyminiszter-jelöltje is az Ukrajna felfegyverzését sürgető dokumentumot.
A békénél és a biztonságnál nincs fontosabb kincsünk, amit meg kell védenünk.
Azt gondolom mindannyiunknak az ország békéje és a magyar emberek biztonsága az első!
Először csak, humanitárius segítségről volt szó, aztán jött a védelmi eszközök, majd a támadó fegyverek küldése Ukrajnának, most meg már katonákat is küldenének. Igen, NATO katonákat, igen, magyar katonákat is.
Ne engedjük, hogy a magyarok életét kockáztassák Ukrajnáért, és ne engedjük, hogy belesodorják Magyarországot a háborúba!
A mostani magyar kormány nem támogatja se magyar fegyverek, se magyar katonák Ukrajnába küldését. A mostani.
A Fidesz a biztos választás!
Nyomj egy lájkot, ha egyetértesz: maradjuk ki a háborúból vagy egy röhögő fejet, ha elfogadhatónak tartod, hogy magyar katonák: a gyerekeink, unokáink menjenek Ukrajába.
/posztok.hu



️
Magyar Péterék nem mondanak igazat az…
️
Döbbenetes, hogy miközben Európának a békéről kellene beszélnie, a színfalak mögött már új háborús tervek készülnek.