A hazug riportok sikertörténetei.
Lássuk a legismertebb közéleti befolyásolás céljából készített kulturális…
Vasárnapi gondolatok!
– Érdemes itt a hét befejeztével egy picit összegezni, mi is történt velünk az elmúlt hét napban.
– Valódi kormányzás helyett Magyar Péter továbbra is a mögöttünk hagyott 16 évvel foglalkozik. Jól láthatóan semmilyen érdemi mondanivalója nincs az ország jövőjével kapcsolatban a miniszterelnöknek, így a múlttal való foglalkozás lényegesen több lájkot hoz.
– A „kormányzásnak” nevezett tevékenység két szimbólikus eseményét is láthattuk: Miután kinevezték a Tolna vármegyei új rendőrfőkapitányt 10 nap után menesztették is. Magyar Péter arról beszélt már a jövő héten tárgyalja az Országgyűlés a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló, majd pedig később közölte, hogy ez nem fog megtörténni és csak szeptemberre állhat fel a hivatal.
– Ezek a történések jól mutatják, hogy a nem létező kormányzás már a legelején a szétesés jeleit mutatja.
– Magyar Péter érthető módon sikerként próbálja eladni a brüsszeli szereplését, de a valóságban csupán arról van szó, hogy mivel minden uniós kívánalmat teljesített, ezért nem is fogják támadni brüsszeli részről a kormányfőt, sőt buksisimogatást is kap ezért.
– Bár úgy tűnik az amerikai-iráni háború véget ért, de a valóságban inkább a szőnyeg alá söpörték a problémákat. Egyértelműen kudarcot szenvedett Trump elképzelése, így nincs kizárva, hogy a konfliktus bármikor újra lányra kaphat.
– Újabb durva részletek derültek ki a Szőlő utcai botrányról: az eddig tiszás narratíva komoly léket kaphat, ha beigazólódnak a legújabb vádak.
– Magyar Péter azt is bejelentette, hogy a kormány fogja megmondani mi jelenhet majd meg a Mandinerben, ha állami tulajdonba kerül. Soha nem volt még olyan miniszterelnöke ennek az országnak, aki egyben főszerkesztője is lett volna egy újságnak. A nagy magyar abszurdba ez is bőven beleférne.
– Rengeteg kiváló újságíró vesztette el az állását az elmúlt napokban. Elképedten figyeltem azt az örömöt, amit a kormánypárt megmondóemberei körében ez az eseménysorozat kiváltott. Viselkedésük tökéletesen bemutatja, mit is képviselnek valójában a most tort ülő tiszás kormánypropagandisták.
–Bár az új hatalom minden erejével azon dolgozik, hogy a mostani teljesen abnormális állapotokat normálisként fesse le, de az államigazgatás és a gazdasági döntéshozatali rendszer teljes leállása miatt egyáltalán nem kizárt, hogy ennek már pár hónap múlva nagyon súlyos következményei lehetnek.
A hazug riportok sikertörténetei.
Lássuk a legismertebb közéleti befolyásolás céljából készített kulturális…
Magyarország csendben gyógyszerfüggővé vált. 
10 éve 3,5 milliárd forintot költöttünk fejfájás-csillapítóra. Ma ez 6-7 milliárd.
A klinikai szakpszichológus szerint nincsenek "könnyű drogok" – csak drog…
A szivárványzászló már rég nem a felnőtt magánélet védelméről szól. Hanem egy totális ideológiai offenzíváról, ahol ha csak megkérdőjelezed a mindent átható, kötelező jelenlétét, azonnal rád sütik a…
Rendkívüli: várhatóan hétfőn lemond Keir Starmer munkáspárti brit kormányfő!
Napfordulókor, a leghosszabb nap hajnalán
sejtsük meg a körkörös idő és az örök ciklikusság misztériumát.
Érezzük meg az istenit ebben a pillanatban, ami ezáltal örökkévaló,
lássuk meg a Legyőzhetetlen…
GMO-k? Jöhetnek! 
Daliás Vitéz ma múzeumba vitte a Kedves Vezetőt, 
️
Barbie-járgány láttán elfeledte Márkcicát, s a búzamezőt.
😮
Rózsaszín autócsoda csábította, nem is kellett több neki, 

Tündérszép Ilonát ott helyben…
Megjöttem
hello Szeged ❤️ írány az éjszaka
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza…
