Megjöttem
hello Szeged ❤️ írány az éjszaka
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza…
Daliás Vitéz ma múzeumba vitte a Kedves Vezetőt, 
️
Barbie-járgány láttán elfeledte Márkcicát, s a búzamezőt.
😮
Rózsaszín autócsoda csábította, nem is kellett több neki, 

Tündérszép Ilonát ott helyben kész volt rögtön elengedni. 

/posztok.hu




️


️Magyar Péter még szerdán is arról posztolt, hogy már jövő héten beterjesztik az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalról szóló jogszabályokat. Ruff Bálint, a…