Az EU-ban Magyarországon a negyedik legolcsóbb a benzin!
SZIASZTOK LIPSIK
DÖNTÖTT A JOBBOLDALI MAGYAR KORMÁNY!
A Kormány úgy döntött, hogy november 15-től a benzin és a gázolaj árát 480 forintos felső határral rögzíti.
EZZEL AZ EURÓPAI UNIÓ TAGORSZÁGAI KÖZÖTT MAGYARORSZÁGON LESZ A 4. LEGALACSONYABB BENZINÁR!
Forrás:
holtankoljak.hu/ nemzetközi üzemanyagárak
https://holtankoljak.hu/nemzetkozi_uzemanyag_arak
/posztok.hu


️Jelentkezéseket a 

️ Csak jelzem, hogy pont a TI Miniszterelnök-jelöltetek ellenzi az üzemanyagár befagyasztását
Ne igyatok annyit


️




