Srácok, ott a baloldalon
️ Csak jelzem, hogy pont a TI Miniszterelnök-jelöltetek ellenzi az üzemanyagár befagyasztását
️
Ne igyatok annyit
Nagy bajban is betonbiztosra kell menni
Földrengés vagy robbanás után a gyors és alapos felderítés, majd a sérültek mentése a legfontosabb feladat. Katasztrófával sújtott területen a mentést végzők is komoly kockázatot vállalnak, sokszor sérült épületelemek alatt, romok között dolgoznak. A Hunor hivatásos nehéz kutató-mentőszervezet tagjai is ingatag falakra, beszakadt mennyezetre és beomlott, szűk járatokra számíthatnak a bevetéseken. Ezért a csapat tagjai november 8-11-e között az épületek biztonságossá tételét, az alá-, ki- és megtámasztásokat gyakorolták a hajdúszoboszlói katasztrófavédelmi kiképző- és raktárbázison.
Fotók: Hajdú MKI
/posztok.hu



️





️ Tiszta beszéd, végre! Véletlenül igazat mondott, minek javította ki magát?


