Egyenlő elbánást minden rohadt embercsempész szervezetnek!
Ne csak ezekkel a társaságokkal szemben lepjenek fel az uniós neomarxista nagyokosok, hanem azokkal az NGO-kal szemben is, akik Afrika partjairól vízitaxiztatják az illegális bevándorlókat Dél-Európába!
/posztok.hu

️





️ Tiszta beszéd, végre! Véletlenül igazat mondott, minek javította ki magát?




