Memóriazavar?!

Nem kedves Gyöngyösi testvér, a kormány a béke pártján áll, akik az oroszok mellett voltak azok ön és a párttársai - csak azóta jött Gyurcsány, az amerikai pénzek és Bajnai. Ezek így együtt nem csak a maradék hitelüket, de úgy látszik az emlékezetüket is elvették; de ne búsuljanak, mi azért vagyunk, hogy emlékeztessük önöket, arra is amit szívük szerint elfelejtenének! ☝️

Emlékeztek még amikor lecsavarták (most is) a jobboldali politikusokat, oldalakat, híreket? Azt a pofátlan cinikus választ kaptuk, hogy a Facebook "magáncég" ha nem tetszik töröld magad

Most hogy Elon…

Én azért csatlakoztam a Megafon-hoz, mert elegem volt a baloldali véleményterrorból, mostanra azonban a küldetésünk digitális szabadságharccá változott! Én nem akarom, hogy egy szűk globalista elit…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média