Én azért csatlakoztam a Megafon -hoz, mert elegem volt a baloldali véleményterrorból, mostanra azonban a küldetésünk digitális szabadságharccá változott! Én nem akarom, hogy egy szűk globalista elit döntse el, hogy mi lesz a Hazámmal, azt meg végképp nem, hogy a dollárokon megvett baloldali képviselők eladják a szuverenitásunkat! Ez a küzdele ma már a neten dől el. Ha te is részt akarsz ebben venni, akkor jelentkezz a képzésre és csatlakozz a közösségünkhöz!
/posztok.hu



Nyomoznak a
Gyűlnek a fekete felhők a dollárbaloldal felett… 
️EGY KUTYÁT VETTEK ÁLLOMÁNYBA A MENTŐK



