Ők változást akarnak, Mi meg itt élünk.

Francia EP-képviselők, úgy nyilatkoztak minap, hogy beavatkozni ugyan nem fognak a magyar választásokba, de szeretnének változást látni. Ebben a rövid, de velős nyilatkozatban benne van minden, amit a „nyugat” gondol nem csak Magyaroroszágról, de egész Közép-Európáról is.

Az említett politikusok találkoztak régi (Transparency International, CEU igazgatója, Telex főszerkesztője) és új (Márki-Zay Péter a baloldal miniszterelnök-jelöltje) helyi képviselőikkel, hogy megvitassák, miként tudják politikai és ezen keresztül gazdasági, pénzügyi és kulturális uralmukat visszaállítani a Magyarország elnevezésű lokalitás felett.

Bár leszögezték, hogy nem kívánnak beavatkozni, de ne higgyünk nekik!
Taktikájuk: ha a tények mentén nem tudják kínpadra vonni Magyarországot, akkor olyan homályos, senki által nem definiált, közmegegyezés tárgyává nem tett fogalmakkal operálnak, mint az „európai értékek” vagy a „jogállam”.

Elvárásokat fogalmaznak meg és ha azok nem teljesülnek, akkor fenyegetnek, fegyelmeznek, eljárásokat indítanak, természetesen a jól ismert „kettős mérce” szerint.
Márki-Zay Péter a baloldal miniszterelnök-jelöltje, a „kaméleon ember” természetesen biztosította a nyugati kollégáit, hogy mint elsőosztályú birodalmi seggnyaló, hatalomra kerülése esetén mindenben kiszolgája ezeket az érdekeket, úgymint a teljesség igénye nélkül:
- közműcégek privatizációja, és ezzel együtt a rezsicsökkentés eltörlése,
- Visegrádi Négyek együttműködésének felbomlasztása
- Paks II. leállítása,
- LMBTQ propaganda beengedése az iskolákba,
- egyházi iskolák diszkriminációja
és még sorolhatnánk azokat a lépéseket, amelyek nem magyar emberek, a magyarság érdekeit szolgálják. Bármit megtenne, és ha engedjük neki meg is fog tenni, hogy a „nyugat baráti segítségét” elnyerje; nincs az az ár, amit meg ne fizene, hogy hatalomba kerüljön.

️ Szilvásy György beperelné az ELK RTUK alkotóit.

Erre csak azt tudom mondani, hajrá! Így legalább szembesíteni lehetne egy sor állítással és történéssel. Gyerünk, tegyen így!
Miért érzem mégis azt,…

A tapolcai mozi vezetőjének

E helyről üzenjük Bakonyi Veronikának, a tapolcai mozi vezetőjének, hogy Navracsics Tiborhoz intézett válaszának témája és minősége okán takarodjon azonnal a büdös picsába!…

Azért volna néhány kérdésem:

️ Most akkor nem az volt, hogy már tíz éve leelőztek? Vagy ez ilyen autóversenyes lekörözés-típusú előzés? Vagy most akkor leelőztek, visszaelőztünk és most újra…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média