️ Szilvásy György beperelné az ELK RTUK alkotóit.
Erre csak azt tudom mondani, hajrá! Így legalább szembesíteni lehetne egy sor állítással és történéssel. Gyerünk, tegyen így!
Miért érzem mégis azt,…
Ők változást akarnak, Mi meg itt élünk.
Francia EP-képviselők, úgy nyilatkoztak minap, hogy beavatkozni ugyan nem fognak a magyar választásokba, de szeretnének változást látni. Ebben a rövid, de velős nyilatkozatban benne van minden, amit a „nyugat” gondol nem csak Magyaroroszágról, de egész Közép-Európáról is.
Az említett politikusok találkoztak régi (Transparency International, CEU igazgatója, Telex főszerkesztője) és új (Márki-Zay Péter a baloldal miniszterelnök-jelöltje) helyi képviselőikkel, hogy megvitassák, miként tudják politikai és ezen keresztül gazdasági, pénzügyi és kulturális uralmukat visszaállítani a Magyarország elnevezésű lokalitás felett.
Bár leszögezték, hogy nem kívánnak beavatkozni, de ne higgyünk nekik!
Taktikájuk: ha a tények mentén nem tudják kínpadra vonni Magyarországot, akkor olyan homályos, senki által nem definiált, közmegegyezés tárgyává nem tett fogalmakkal operálnak, mint az „európai értékek” vagy a „jogállam”.
Elvárásokat fogalmaznak meg és ha azok nem teljesülnek, akkor fenyegetnek, fegyelmeznek, eljárásokat indítanak, természetesen a jól ismert „kettős mérce” szerint.
Márki-Zay Péter a baloldal miniszterelnök-jelöltje, a „kaméleon ember” természetesen biztosította a nyugati kollégáit, hogy mint elsőosztályú birodalmi seggnyaló, hatalomra kerülése esetén mindenben kiszolgája ezeket az érdekeket, úgymint a teljesség igénye nélkül:
- közműcégek privatizációja, és ezzel együtt a rezsicsökkentés eltörlése,
- Visegrádi Négyek együttműködésének felbomlasztása
- Paks II. leállítása,
- LMBTQ propaganda beengedése az iskolákba,
- egyházi iskolák diszkriminációja
és még sorolhatnánk azokat a lépéseket, amelyek nem magyar emberek, a magyarság érdekeit szolgálják. Bármit megtenne, és ha engedjük neki meg is fog tenni, hogy a „nyugat baráti segítségét” elnyerje; nincs az az ár, amit meg ne fizene, hogy hatalomba kerüljön.
️ Szilvásy György beperelné az ELK RTUK alkotóit.
Erre csak azt tudom mondani, hajrá! Így legalább szembesíteni lehetne egy sor állítással és történéssel. Gyerünk, tegyen így!
Miért érzem mégis azt,…
A tapolcai mozi vezetőjének
E helyről üzenjük Bakonyi Veronikának, a tapolcai mozi vezetőjének, hogy Navracsics Tiborhoz intézett válaszának témája és minősége okán takarodjon azonnal a büdös picsába!…
Már egy napja próbálok rájönni, de nem megy: mi olyat mondott Demeter Szilárd, ami nem igaz? 
A balosok őrjöngése csak hab a tortán. 🥰
️
️
️



Azért volna néhány kérdésem:
️ Most akkor nem az volt, hogy már tíz éve leelőztek? Vagy ez ilyen autóversenyes lekörözés-típusú előzés? Vagy most akkor leelőztek, visszaelőztünk és most újra…
Döbbenetes videó került elő a szerb-magyar határról!
APROPÓ
Az osztrák JóENberek
elindultak már a lengyel-belorusz határra taxival?
Tuti komment-tipp feltriggerelődött DK-fanoknak:
BeZsZeK a GyúR cSánYi Úr ÚtAkOt ÉpÍtEdT, o1G mEk StAtIkUs IoNoKaT!!4!4!
️