Döbbenetes videó került elő a szerb-magyar határról!
️
️
️



Azért volna néhány kérdésem:
️ Most akkor nem az volt, hogy már tíz éve leelőztek? Vagy ez ilyen autóversenyes lekörözés-típusú előzés? Vagy most akkor leelőztek, visszaelőztünk és most újra lenyomnak, vagy mi a fene van? Hahó, Pető Péter, segíts, zavar van a fejemben
️
️ Ez ugye nem az az ország, ahol az egykor csodálatos, az elmúlt 100 évben lerohasztott, történelmi Temesváron 50.000 háztartás és 2 kórház maradt áramellátás nélkül az elmúlt hetekben?
️ És ez ugye tényleg nem az az ország, ahol nem tudják hova tenni a covidos betegeket, és ahonnan a mucsai, elmaradott Magyarország átvesz fertőzötteket?
És ez csak az elmúlt 3 hét. Üdvözlet a párhuzamos valóságok világában, 24!
️🥰
/posztok.hu
elindultak már a lengyel-belorusz határra taxival?








