E helyről üzenjük Bakonyi Veronikának, a tapolcai mozi vezetőjének, hogy Navracsics Tiborhoz intézett válaszának témája és minősége okán takarodjon azonnal a büdös picsába!
Előkelőbben: picha. Ha esetleg azt hiszi, ezzel a “vezetőséggel” kivakaródzott a munkásőr mentalitásból.
Görgess tovább!
Már egy napja próbálok rájönni, de nem megy: mi olyat mondott Demeter Szilárd, ami nem igaz? A balosok őrjöngése csak hab a tortán. 🥰
️ Most akkor nem az volt, hogy már tíz éve leelőztek? Vagy ez ilyen autóversenyes lekörözés-típusú előzés? Vagy most akkor leelőztek, visszaelőztünk és most újra…