️
️
️
Hogy mi van?!
Hát teljesen megőrült itt mindenki?!
Ezek szerint ha a legfőbb ügyész behódol és teljesíti az egyszemélyes Tisza Párt influenszer-miniszterelnökének, Magyar Péternek a parancsát, akkor a kormányszóvivők – akik mellesleg eddig sem tudtak semmilyen érdemi kérdésre válaszolni – mélyen hallgatni fognak róla a “titokról”?!
Nemhogy nyilvánosságra hoznák a tényeket, hanem ezt az információt is elhallgatják, hogy aztán egy következő aljas zsaroláshoz használhassák fel fegyverként!
Ez egészen elképesztő!
Felháborító és teljesen nyilvánvaló, hogy a Tisza Pártnak ez a gimnáziumi szintű gárdája pontosan ezen a dedós, tinédzser szinten kezeli a nagypolitikát! Vagy még inkább úgy viselkednek, mintha egy gagyi Netflix-sorozatban lennének!
És mi a legszomorúbb az egészben?
Hogy a magyar társadalom jelentős része csont nélkül beveszi ezt a cirkuszt!
Emberek olyan súlyos fogalmakkal dobálóznak büntetlenül, mint a „demokrácia”, a „jogállam”, vagy a „fékek és egyensúlyok rendszere” – miközben fogalmuk sincs, mit jelentenek ezek valójában!
Emiatt a fogalmak szisztematikus kiüresítése, kigúnyolása és gátlástalan kiforgatása kormányzati szinten már egyáltalán nem éri el a fásult emberek ingerküszöbét!
Kérdem én: van egyáltalán remény arra, hogy ez a társadalom valaha felébred, és olyan politikai elitet emel újra a hatalomba, amely képes felnőtt módjára gondolkodni és valóban Magyarország érdekeit érvényesíteni vagy legalább megpróbálja azt?!
Mert ami most zajlik, az teljes morális katasztrófa.
️
️
️
️POZŐRSÉG: A pozőrség olyan mesterkélt, hatásvadász viselkedés, amely során valaki a valódi tulajdonságait elhallgatva, szándékosan más látszatot kelt, mint amilyen valójában. Ez a magatartás szorosan…
Láttam sok szép képet a V4-ek találkozójáról. De nem hallottam Magyar Pétert üvölteni a Benes dekrétumokról, holott annyira mondta a tutit …de csak nekünk
Magyar Péter szerint bárhol jobb egy gyereknek, mint egy agresszív családban. Akkor azzal hogyan számol el Magyar Péter, hogy már csak az a viselkedés is, amit mi nyilvánosan látunk tőle, nemhogy…
Lassan lekörözi a főnökét hazudozásban Vitézy Dávid.
A tiszás miniszter nagy dérrel-dúrral bejelentette, hogy “újraindította a MÁV az IC-kocsik és hálókocsik fővizsgáztatását a Dunakeszi Járműjavítóban…
Itt látható a világ első színháza.
Beszélgessünk arról, amikor valaki magyar zászlót dob a Dunába, mert úgy néz ki, hogy a nemzeti zászlónk valóban a kommunista-woke elmebetegek célkeresztjébe került.
Egyébként szeretnéd támogatni a…