Beszélgessünk arról, amikor valaki magyar zászlót dob a Dunába, mert úgy néz ki, hogy a nemzeti zászlónk valóban a kommunista-woke elmebetegek célkeresztjébe került.
Egyébként szeretnéd támogatni a tartalomgyártói munkámat azt itt megteheted: https://buymeacoffee.com/bzsdzs
/posztok.hu

️Két éve ünnepelt, most lemondott!

️


