HARMADFOKÚ SZINI-MINI RIASZTÁS! AZONNALI HŐMÉRŐZÉST A KÓRHÁZAKBA!!!

Páros lábbal rúgta rá az ajtót Magyarországra a hőhullám, és ahogy az lenni szokott, sorra mondják fel a szolgálatot a kórházi klímaberendezések. Osztályokat zárnak be, műtéteket halasztanak el, betegeket irányítanak át más intézményekbe, és dolgozókat küldenek kényszerszabadságra.

ÉS MINDERRŐL HONNAN KELL ÉRTESÜLJEK? Színtelen szagtalan kórházi közleményekből, meg Isten háta mögé eldugott Facebook-bejegyzések alatti kommentfolyamokból.

HÁT EZ ÍGY NAGYON NINCS RENDBEN!!!

Hol maradnak a Sziniszterelnök hőmérős akciói? Hol van a dráma? Hol van a katarzis? Hol vannak a remegő kézzel tartott digitális hőmérők? Hol vannak azok a könnyfakasztó Facebook-élők, amelyek után órákig tajtékzó szájjal tudtam szidni az egészségügy állapotát?

ÉN nem erre a steril, szagtalan és unalmas tájékoztatásra szavaztam! Én HERGELŐDNI akarok! Követelem, hogy újra úgy felmenjen a vérnyomásom a Kedves Vezető hőmérőzése miatt, mint tavaly nyáron! ❤️‍

Ezért most egy rendkívüli kéréssel fordulok a Sziniszterelnökhöz: Kérem, minél hamarabb induljon útnak! Vegye elő a legendás hőmérőjét, porolja le a kampányban már oly kiválóan vizsgázott infrás mérőpisztolyt, és kezdje meg országjáró hőmérőző körútját! 👏

Mérje meg a műtők hőmérsékletét! Mérje meg a folyosókat! Mérje meg a radiátorokat, a linóleumot, a csempét, a plafont, az ablakpárkányt, a nővérpultot, a lift gombját, a várótermi művirágot, és ha már ott van, mérje meg a kórházi galambok testhőmérsékletét is! Én ezt akarom látni! Ez hiányzik az életemből!

És ne mondja nekem senki, hogy most már más a helyzet! A Kedves Vezető a hivatalba lépése után is fáradhatatlanul járja az országot klotyókat szemlézni, mosdókat ellenőrizni és vécékefék társaságában fotózkodni. Ha a mellékhelyiségek továbbra is megérdemlik ezt a kitüntető figyelmet, akkor a hőmérő is megérdemli! A hőmérő nem lehet kampányeszköz! A hőmérő legyen életforma!

Én egyszerűen nem tudok belenyugodni abba, hogy idén a hőség csak úgy megtörténik velünk. Nekem hiányzik, hogy valaki végigrohanjon az országon egy infrás hőmérővel, és minden egyes pittyenés után egy kicsit jobban felháborodjak.

Úgyhogy Kedves Vezető, kérem szépen: vegye kézbe ismét a hőmérőt! A nemzet lelki békéje, a rendszerváltók idegrendszere és a Facebook algoritmusa egyaránt ezt kívánja.

ÁRADJANAK A HŐMÉRŐK!!!

ÁRADJANAK A KÓRHÁZI FACEBOOK-ÉLŐK!!!

ÁRADJANAK A DRÁMAI HŐMÉRSÉKLET-MÉRÉSEK!!!

ÁRADJON A HERGELÉS OLYAN ERŐVEL, HOGY MÉG A HIGANY IS KIKÉRJE MAGÁNAK A MÉRÉSEK PONTOSSÁGÁT!!!

VÉGRE!!!! 🙏 Megnyugtató puritánság a V4-találkozón Gödöllőn! Hála istennek már nem nyomasztanak bennünket a Karmelita fényűző, már-már bántóan luxust árasztó fehér falai. Itt végre minden olyan…

️A Nemzeti Kulturális Alap ügyében politikai koncepciós eljárások zajlanak, a Fidesz kiáll a koncepciós eljárással sújtottak mellett, és követelik, hogy a hatóságok térjenek vissza az alkotmányos és…

A tiszások ezen rétege ezzel szerintem túl messzire ment!
A nemzeti zászlót senki nem dobhatja a Dunába!

INDUL A NEMZETI KOMMUNIKÁCIÓS HÁLÓZAT!
Támogasd a hálózatot itt: nkhkft.hu
Vagy banki átutalással: 12100011-19145886 Gránit bank

Vitézy egyre jobban kezd a mimézis állapotába kerülni, azaz egyre inkább próbál megfelelni, hasonlítani főnökére.

️Nem hazudik csak nem bontja ki az igazság minden részletét. Most éppen a Dunakeszi…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média